Haak Maar Raak home

Oh, kom eens kijken!

KirstenKirsten3 april 20201 min. leestijd
Cotton 8
Cotton 8

Hallo allemaal! Kijk eens naar het garen wat afgelopen week bij mij aankwam!

Dit is Cotton 8, een 100% katoen garen van Scheepjes. Normaal werk ik met gemerceriseerd katoen, maar dit is ongemerceriseerd en voelt dus lekker zacht en 'katoenig'. Het is stevig opgewonden, waardoor het garen niet snel splijt. En daar ben ik erg blij mee: Toen ik begon met haken had ik een garen wat ontzettend spleet, waar ik de eerste weken echt gillend gek van werd.

Kijk eens naar die kleuren! Het zijn allemaal rode en roze tinten. Ik vind de onderste roze ontzettend mooi, het heeft zo'n vintage, oud-roze kleur. Cotton 8 is in heel veel kleuren te verkrijgen waardoor je heel makkelijk iets kan haken in een aantal tinten van dezelfde kleur.

Ik denk dat ik hier een fijne cowl van ga maken. Het is nog niet zo ontzettend koud hier, maar wat niet is kan nog komen! En je kan natuurlijk nooit genoeg cowls hebben. Ik laat snel zien hoe het eruit ziet!

Reacties

Wees de eerste die reageert op dit bericht!

Blijf op de hoogte

Nieuwe patronen en technieken,
rechtstreeks in je inbox.

Sluit je aan bij de Haak Maar Raak-community en ontvang nieuwe blogberichten, gratis patronen en af en toe een mooie garenvondst in je inbox.

  • Nieuwe patronen direct bij lancering in je inbox
  • Gratis PDF-gids over opspannen
  • Eerlijke garenreviews & inspiratie

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Gratis, gezellig, en vol met inspiratie

Geen spam. Je kunt je altijd uitschrijven!

Kirsten
KirstenHaakontwerpster bij Haak Maar Raak